O firmie

Montaż klimatyzacji w biurze i domu nie tylko wpływa na przyjemność przebywania w pomieszczeniach, ale także na jakość powietrza, zdrowie, bezpieczeństwo, samopoczucie. Wszystko to dzięki klimatyzacji, którą w Poznaniu, Przeźmierowie i okolicy możecie Państwo zamontować z Evklim.

Firma EVKLIM to uznane na rynku wielkopolskim przedsiębiorstwo z branży klimatyzacji.

Zajmujemy się szerokim doradztwem w kwestiach klimatyzacji do biura, domu, mieszkania w Poznaniu i okolicy, montażem urządzeń, naprawą klimatyzacji oraz serwisem klimatyzacji. Cechuje nas dbałość o potrzeby klienta – wszystkie rozwiązania planujemy tak, by każde urządzenie było maksymalnie zintegrowane z pomieszczeniem i jego użytkownikami. Klimatyzację z montażem wykonujemy u klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w Poznaniu i na okolicznym terenie.

Upał Ci doskwiera? Pozwól nam to zmienić i poczuj się komfortowo z naszą klimatyzacją. Zlecenia realizujemy w domach, mieszkaniach, biurach i sklepach. Montaż klimatyzacji w Poznaniu i Przeźmierowie proponujemy w atrakcyjnych cenach. Oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie instalacji systemu: doradztwie, montażu klimatyzacji, serwisie i czyszczeniu klimatyzacji, naprawie urządzeń.

Posiadamy ogromne doświadczenie, fachową wiedzę i wykwalifikowany zespół. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegóły oferty oraz cenniki dla klimatyzacji domowej, którą w Poznaniu, Przeźmierowie i w wielkopolsce montujemy.

Zapewniamy najnowocześniejsze urządzenia renomowanych producentów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wszystkim gwarantujemy konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski i za granicą.

 

Współpracujemy z liderami w produkcji klimatyzatorów. W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo produkty takich firm jak: Fuji Electric, Mitsubishi Electric, Sinclair, LG, Artel, Gree, Vivax, Daikin, Samsung, Hisense, Haier ,Panasonic , AUX, Airwell , Kaisai , Hitachi